Od ponad 30 lat w rodzinnym gronie firma MAXIM (zasada-rowery) zajmuje się projektowaniem oraz produkcją rowerów i kół rowerowych. Ich odbiorcy wiedzą, że stawiają zawsze na jakość, nie na ilość. Stąd wzięło się zaufanie, którym obdarzają ich klienci.

rama

Komponenty

Komponenty do poszczególnych modeli rowerów MAXIM konstruktorzy i projektanci dobierają z niezwykłą starannością, tak pod względem technicznym, jak i estetycznym, jednocześnie kierując się jakością ich wykonania.

rower logo

Rowery

Rowery MAXIM chwalone są za to, że niezawodnie służą ich użytkownikom, nie przysparzając pracy serwisantom. Charakteryzują się  dbałością o bezpieczeństwo co potwierdza zgodność wykonania z normami ISO.  Cieszą oko, a przy tym niejeden z nich był wiernym towarzyszem dalekich podróży. 

tarcza

E-Bike

Od wielu lat produkujemy rowery z elektrycznym wspomaganiem napędu. Jest to nasz autorski projekt, który w pracach badawczych wspierają pracownicy naukowi z Instytutu Mechatroniki Politechniki Łódzkiej. Obecnie nasze e-rowery wyposażamy w silniki i sterowniki własnej produkcji oraz baterie wykonane również przez polskiego producenta.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem roweru firmy MAXIM to dobrze trafiłeś. Nasza firma zajmuje się sprzedażą rowerów marki MAXIM. Zapraszamy do kontaktu z Nami.

W ofercie firmy znajdziecie rowery typu:

- E-BIKE
- MTB
- Cross
- Trekking
- Rowery miejskie
- Rowery dziecięce

 

BIKERS Joanna Strojek
Nr rachunku: PKO: 50 1020 2528 0000 0102 0623 2427
43-200 Pszczyna, ul. Słoneczna 9 
NIP: 6351153034


TOP